Deň Detského domova

Žiariace oči detí a popoludnie strávené v príjemnej a uvoľnenej atmosfére...keď sa tieto priania spojili vznikla udalosť s názvom Deň Detského domova...deň, ktorý bol plný smiechu, zábavy, hier a prekvapení...bol to jednoducho náš deň...

Ako každý rok ani tento sa nezaobišiel bez poriadnych osláv sviatku Dňa detí, ktorý však tentoraz neoslavovali len naše detičky. Podujatie bolo zorganizované pre všetkých zamestnancov nášho zariadenia. Napriek tomu, že počasie nás do poslednej chvíle držalo v napätí, napokon všetko vyšlo podľa predstáv a bol to príjemne strávený čas. Akciu zahájila pani riaditeľka privítaním všetkých zúčastnených, po jej úvodnom slove sa staršie deti predstavili ako tancujúci upíri. 

Pre deti bol pripravený bohatý program a rôzne aktivity, napríklad si mohli vytvoriť menovky, dať si pomaľovať tvár, vyfarbiť obrázky. Prvým prekvapením bol čarovný ujo, ktorý deťom vyrábal z farebných balónov rôzne zvieratká. Spolu s ním k nám prišli na návštevu aj dvojica Mickey a Minnie. Po chutnom guľáši si deti spolu s vychovávateľkami zasúťažili vo viacerých disciplínach a ako odmenu dostali pekné ceny a sladkosti. Na záver prišlo sľúbené a dlho očakávané prekvapenie, ktorým bola Natália Kubičková. Deti sa jej návšteve veľmi potešili, Natálka im priniesla darčeky a zatancovala si s nimi. Popoludnie pokračovalo s dobrou hudbou, tancom, jedlom a zábavou až do večerných hodín. Môžeme zhodnotiť, že prvý ročník tejto udalosti sa nesmierne vydaril a preto nám nezostáva nič iné, len sa už teraz tešiť na ďalší rok :)